Zjednoczeni Rychwał - strona oficjalna

Wesprzyj Klub - KONTO BANKOWE

86 8530 0000 0800 0592 2000 0001

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Ślesin - Warta Eremita Dobrów

Stadion Miejski w Rychwale. Liczba widzów: 85

2014-04-19, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

We wczorajszym spotkaniu celem Naszej drużyny bez wątpienia był 3 punkty. Po dwóch porażkach na początek rundy wiosennej każdy był głodny zwycięstwa i nie trzeba było dodatkowo nikogo motywować do gry ze stu procentowym zaangażowaniem.

III kolejka rundy wiosennej konińskiej A-klasy w Wielką Sobotę przyciągnęła na ulice Sportową blisko 90 widzów, którzy z utęsknieniem czekali na pierwsze wiosenne zwycięstwo Zjednoczonych.

Mecz rozpoczęli gospodarze. Początek spotkania należał do przyjezdnych, którzy starali się prowadzić grę. Jednak dużo z tego nie wynikało i pierwszą dogodną sytuację mieli podopieczni trenera Soszyńskiego, po dośrodkowaniu Urbaniaka tzw. 'szczupakiem' zakończyć akcję próbuje Woźniak, jednak robi to niecelnie i nadal bez bramek. W 23 minucie kolejną dogodną sytuację po dośrodkowaniu aktywnego dzisiaj Urbana ma Dominik Gołza, który zamykając akcję uderza nad bramką. Po raz kolejny było blisko! Chwilę później akcja drugim skrzydłem napędzana przez Domino, kończy się ładnym dryblingiem Jankowskiego i strzałem w poprzeczkę! Cóż za pech... Nadal 0-0. Po kilku minutach umiejętności Gaja chciał sprawdzić zawodnik Warty, strzelając z ok. 25 metrów w środek bramki. Pewna obrona, nic groźnego. Kolejna groźna akcja ZR jest niemal kopią sytuacji z początku meczu, gdzie Urbaniak dośrodkowywał a Woźniak znów chybił głową! Dobra gra Naszej drużyny zaowocowała golem tuż przed przerwa, gdzie Jankowski opanował piłkę przed polem karnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał golkipera z Rumina! 1-0! Koniec pierwszej części spotkania.

Początek drugiej polowy należał do Naszych zawodników. Pierwsza dobra akcje w tej połowie zmarnował po raz kolejny Bartosz Woźniak, gdzie wychodząc trzech na jednego, zamiast podawać oddal niecelny strzał nad bramka. W 57 minucie plac gry opuszcza strzelec bramki Dawid Jankowski, a w jego miejsce Tomek Ostrowski. W 61 minucie groźny strzał z woleja były gracz Zjednoczonych oddaje Dawid Płocharski, jednak piłka przelatuje tuż nad poprzeczką. W 68 minucie spotkania szybka akcja lewym skrzydłem, przedziera się Gołza i wykłada piłkę Woźniakowi i ten ja opanowuje i umieszcza ja w siatce. 2-0!  Parę minut później piękna akcje przeprowadza trio Urbaniak - Ostry - Woźniak, gdzie grając miedzy sobą z klepki, kończy się strzałem obok lewego słupka bramki Rumina. W 81 minucie spotkania Bukowiecki świetnie rozprowadza piłkę na prawe skrzydło gdzie z okolicy narożnika pola karnego Urban oddaje piękny strzał po długim słupku bramki Warty. Mamy 3-0! W 87 minucie przy korzystnym rezultacie boisko opuszcza Urbi, który trzeba podkreślić rozegrał bardzo dobre spotkania, a za niego wchodzi Czapczyk. Parę minut przed końcem spotkania na 4.0 podwyższa Bartek Wożniak  kontrującym strzałem głową, a drugą asystę zalicza Dominik Gołza. Minute po bramce boisko opuścił ukarany żółtą kartką w tym spotkaniu Bukowiecki,a  za niego wszedł weteran Krzyżanowski. Ten niemal tuz po wejściu wykazuje się doświadczeniem i podaniem w uliczkę wychodzi sam na sam, jednak bramkarz wygarnia mu piłkę spod nóg i Zjednoczeni kończą spotkanie wynikiem 4-0!

W tym spotkaniu można było zobaczyć sporo walki, zaangażowania i w końcu koncentracje w obronie. Nasi gracze dodali również do tego kilka ładnych akcji i bramek i tak oto mamy pierwsze zwycięstwo na wiosnę! :) Teraz czeka Nas trudny wyjazd na mecz z Sokołem II, jednak po tym meczu jedziemy tam pełni optymizmu. :)

Zjednoczeni Rychwał 4 - 0 Warta Rumin

Jankowski 43', Woźniak 68', 87' Urbaniak 81'

Autor: rich99 [mu, mj]

herb ZJEDNOCZENI Rychwał Informacje o kadrze ZJEDNOCZENI Rychwał

1. Kacper Gaj
2. Damian Bangrowski ??ta kartka
3. Patryk Zimny kapitan
4. Maciej Kowalski ??ta kartka
5. Hubert Galor
6. Michał Urbaniak bramka  zmiana 84" Arkadiusz Czapczyk
7. Michał Bukowiecki  (1 asysta) ??ta kartka  zmiana 88" Jacek Krzyżanowski
8. Jarosław Kasprzak
9. Dawid Jankowski bramka  zmiana 57" Tomasz Ostrowski
10. Dominik Gołza  (2 asysty)  zmiana 88" Adrian Nowak
11. Bartosz Wozniak bramka bramka

herb ZJEDNOCZENI Rychwał Zawodnicy rezerwowi ZJEDNOCZENI Rychwał

1. Bartosz Gołza
2. Eryk Kasprzak
3. Michał Janiszyn

herb ZJEDNOCZENI Rychwał Prezentacja graficzna składu drużyny ZJEDNOCZENI Rychwał

Patryk Zimny
Hubert Galor
Dawid Jankowski
Tomasz Ostrowski
Michał Urbaniak
Arkadiusz Czapczyk
Damian Bangrowski
Jarosław Kasprzak
Maciej Kowalski
Bartosz Wozniak
Michał Bukowiecki
Jacek Krzyżanowski
Dominik Gołza
Adrian Nowak
Kacper Gaj

Autor: Treść:pozostało znaków:

Na którym miejscu rundę jesienną zakończą Zjednoczeni?

Sparta Sklejka Orzechowo 0:2 Zjednoczeni Rychwał
2018-11-03, 14:00:00