Zjednoczeni Rychwał - strona oficjalna

Strona klubowa

Wesprzyj Klub - KONTO BANKOWE

86 8530 0000 0800 0592 2000 0001

Najbliższe spotkanie

ZJEDNOCZENI RYCHWAŁPOLANIN STRZAŁKOWO
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ   POLANIN STRZAŁKOWO
2018-03-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
LZS POLONIA GOLINA - MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY
KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO - KASZTELANIA BRUDZEW
OLIMPIA KOŁO - POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI
KS WARTA EREMITA DOBRÓW - TULISIA TULISZKÓW
GKS WILKI WILCZYN - ORZEŁ GRZEGORZEW
CZARNI OSTROWITE - GKS SOMPOLNO
BŁĘKITNI MˇKOLNO - PŁOMIEŃ NEKLA
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ - POLANIN STRZAŁKOWO

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
ORZEŁ GRZEGORZEW 2:1 CZARNI OSTROWITE
POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 3:0 KS WARTA EREMITA DOBRÓW
PŁOMIEŃ NEKLA 1:2 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
POLANIN STRZAŁKOWO 1:1 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 5:0 BŁĘKITNI MˇKOLNO
GKS SOMPOLNO 1:3 LZS POLONIA GOLINA
TULISIA TULISZKÓW 1:0 GKS WILKI WILCZYN
OLIMPIA KOŁO 5:0 KASZTELANIA BRUDZEW

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2018-06-16 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 17:00
30  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY GKS SOMPOLNO 17:00
30  LZS POLONIA GOLINA ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
30  CZARNI OSTROWITE TULISIA TULISZKÓW 17:00
30  GKS WILKI WILCZYN POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
30  KS WARTA EREMITA DOBRÓW KASZTELANIA BRUDZEW 17:00
30  OLIMPIA KOŁO PŁOMIEŃ NEKLA 17:00
30  POLANIN STRZAŁKOWO BŁĘKITNI MˇKOLNO 17:00
29  2018-06-09 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ OLIMPIA KOŁO 17:00
29  BŁĘKITNI MˇKOLNO KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 17:00
29  PŁOMIEŃ NEKLA KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
29  KASZTELANIA BRUDZEW GKS WILKI WILCZYN 17:00
29  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI CZARNI OSTROWITE 17:00
29  TULISIA TULISZKÓW LZS POLONIA GOLINA 17:00
29  ORZEŁ GRZEGORZEW MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
29  GKS SOMPOLNO POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
28  2018-06-02 KS WARTA EREMITA DOBRÓW ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 17:00
28  GKS SOMPOLNO ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
28  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY TULISIA TULISZKÓW 17:00
28  LZS POLONIA GOLINA POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
28  CZARNI OSTROWITE KASZTELANIA BRUDZEW 17:00
28  GKS WILKI WILCZYN PŁOMIEŃ NEKLA 17:00
28  OLIMPIA KOŁO BŁĘKITNI MˇKOLNO 17:00
28  POLANIN STRZAŁKOWO KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 17:00
27  2018-05-26 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ GKS WILKI WILCZYN 17:00
27  2018-05-26 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ GKS WILKI WILCZYN 17:00
27  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO OLIMPIA KOŁO 17:00
27  BŁĘKITNI MˇKOLNO KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
27  PŁOMIEŃ NEKLA CZARNI OSTROWITE 17:00
27  KASZTELANIA BRUDZEW LZS POLONIA GOLINA 17:00
27  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
27  TULISIA TULISZKÓW GKS SOMPOLNO 17:00
27  ORZEŁ GRZEGORZEW POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
27  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO OLIMPIA KOŁO 17:00
27  BŁĘKITNI MˇKOLNO KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
27  PŁOMIEŃ NEKLA CZARNI OSTROWITE 17:00
27  KASZTELANIA BRUDZEW LZS POLONIA GOLINA 17:00
27  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
27  TULISIA TULISZKÓW GKS SOMPOLNO 17:00
27  ORZEŁ GRZEGORZEW POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
26  2018-05-19 CZARNI OSTROWITE ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 17:00
26  ORZEŁ GRZEGORZEW TULISIA TULISZKÓW 17:00
26  GKS SOMPOLNO POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
26  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY KASZTELANIA BRUDZEW 17:00
26  LZS POLONIA GOLINA PŁOMIEŃ NEKLA 17:00
26  GKS WILKI WILCZYN BŁĘKITNI MˇKOLNO 17:00
26  KS WARTA EREMITA DOBRÓW KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 17:00
26  POLANIN STRZAŁKOWO OLIMPIA KOŁO 17:00
25  2018-05-12 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ LZS POLONIA GOLINA 17:00
25  OLIMPIA KOŁO KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
25  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO GKS WILKI WILCZYN 17:00
25  BŁĘKITNI MˇKOLNO CZARNI OSTROWITE 17:00
25  PŁOMIEŃ NEKLA MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
25  KASZTELANIA BRUDZEW GKS SOMPOLNO 17:00
25  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
25  TULISIA TULISZKÓW POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
24  2018-05-05 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 17:00
24  TULISIA TULISZKÓW POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
24  ORZEŁ GRZEGORZEW KASZTELANIA BRUDZEW 17:00
24  GKS SOMPOLNO PŁOMIEŃ NEKLA 17:00
24  LZS POLONIA GOLINA BŁĘKITNI MˇKOLNO 17:00
24  CZARNI OSTROWITE KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 17:00
24  GKS WILKI WILCZYN OLIMPIA KOŁO 17:00
24  POLANIN STRZAŁKOWO KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
23  2018-05-01 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ GKS SOMPOLNO 17:00
23  KS WARTA EREMITA DOBRÓW GKS WILKI WILCZYN 17:00
23  OLIMPIA KOŁO CZARNI OSTROWITE 17:00
23  BŁĘKITNI MˇKOLNO MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
23  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO LZS POLONIA GOLINA 17:00
23  PŁOMIEŃ NEKLA ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
23  KASZTELANIA BRUDZEW TULISIA TULISZKÓW 17:00
23  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
22  2018-04-28 ORZEŁ GRZEGORZEW ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 17:00
22  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI KASZTELANIA BRUDZEW 17:00
22  TULISIA TULISZKÓW PŁOMIEŃ NEKLA 17:00
22  GKS SOMPOLNO BŁĘKITNI MˇKOLNO 17:00
22  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 17:00
22  LZS POLONIA GOLINA OLIMPIA KOŁO 17:00
22  CZARNI OSTROWITE KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
22  POLANIN STRZAŁKOWO GKS WILKI WILCZYN 17:00
21  2018-04-21 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ TULISIA TULISZKÓW 17:00
21  2018-04-21 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ TULISIA TULISZKÓW 17:00
21  GKS WILKI WILCZYN CZARNI OSTROWITE 17:00
21  KS WARTA EREMITA DOBRÓW LZS POLONIA GOLINA 17:00
21  OLIMPIA KOŁO MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
21  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO GKS SOMPOLNO 17:00
21  BŁĘKITNI MˇKOLNO ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
21  PŁOMIEŃ NEKLA POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
21  KASZTELANIA BRUDZEW POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
21  GKS WILKI WILCZYN CZARNI OSTROWITE 17:00
21  KS WARTA EREMITA DOBRÓW LZS POLONIA GOLINA 17:00
21  OLIMPIA KOŁO MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
21  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO GKS SOMPOLNO 17:00
21  BŁĘKITNI MˇKOLNO ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
21  PŁOMIEŃ NEKLA POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
21  KASZTELANIA BRUDZEW POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
20  2018-04-14 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 17:00
20  KASZTELANIA BRUDZEW PŁOMIEŃ NEKLA 17:00
20  TULISIA TULISZKÓW BŁĘKITNI MˇKOLNO 17:00
20  ORZEŁ GRZEGORZEW KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 17:00
20  GKS SOMPOLNO OLIMPIA KOŁO 17:00
20  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
20  LZS POLONIA GOLINA GKS WILKI WILCZYN 17:00
20  POLANIN STRZAŁKOWO CZARNI OSTROWITE 17:00
19  2018-04-07 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ KASZTELANIA BRUDZEW 17:00
19  CZARNI OSTROWITE LZS POLONIA GOLINA 17:00
19  GKS WILKI WILCZYN MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
19  KS WARTA EREMITA DOBRÓW GKS SOMPOLNO 17:00
19  OLIMPIA KOŁO ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
19  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO TULISIA TULISZKÓW 17:00
19  BŁĘKITNI MˇKOLNO POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
19  PŁOMIEŃ NEKLA POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
18  2018-03-31 PŁOMIEŃ NEKLA ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 17:00
18  KASZTELANIA BRUDZEW BŁĘKITNI MˇKOLNO 17:00
18  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 17:00
18  TULISIA TULISZKÓW OLIMPIA KOŁO 17:00
18  ORZEŁ GRZEGORZEW KS WARTA EREMITA DOBRÓW 17:00
18  GKS SOMPOLNO GKS WILKI WILCZYN 17:00
18  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY CZARNI OSTROWITE 17:00
18  POLANIN STRZAŁKOWO LZS POLONIA GOLINA 17:00
17  2018-03-24 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ POLANIN STRZAŁKOWO 17:00
17  BŁĘKITNI MˇKOLNO PŁOMIEŃ NEKLA 17:00
17  CZARNI OSTROWITE GKS SOMPOLNO 17:00
17  GKS WILKI WILCZYN ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
17  KS WARTA EREMITA DOBRÓW TULISIA TULISZKÓW 17:00
17  OLIMPIA KOŁO POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 17:00
17  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO KASZTELANIA BRUDZEW 17:00
17  LZS POLONIA GOLINA MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 17:00
16  2017-11-19 OLIMPIA KOŁO 5:0 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
16  2017-11-19 TULISIA TULISZKÓW 1:0 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
16  2017-11-19 GKS SOMPOLNO 1:3 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
16  2017-11-19 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 5:0 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
16  2017-11-18 POLANIN STRZAŁKOWO 1:1 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY zobacz ›
16  2017-11-18 PŁOMIEŃ NEKLA 1:2 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
16  2017-11-18 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 3:0 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
16  2017-11-18 ORZEŁ GRZEGORZEW 2:1 CZARNI OSTROWITE zobacz ›
15  2017-11-12 GKS SOMPOLNO 1:2 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY zobacz ›
15  2017-11-12 KASZTELANIA BRUDZEW 1:1 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
15  2017-11-12 BŁĘKITNI MˇKOLNO 2:3 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›
15  2017-11-12 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 3:0 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
15  2017-11-11 ORZEŁ GRZEGORZEW 2:1 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
15  2017-11-11 TULISIA TULISZKÓW 2:2 CZARNI OSTROWITE zobacz ›
15  2017-11-11 PŁOMIEŃ NEKLA 1:3 OLIMPIA KOŁO zobacz ›
15  2017-11-11 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 3:1 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
14  2017-11-04 KS WARTA EREMITA DOBRÓW 0:0 PŁOMIEŃ NEKLA zobacz ›
14  2017-11-04 CZARNI OSTROWITE 1:1 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
14  2017-11-04 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 2:0 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
14  2017-11-04 GKS WILKI WILCZYN 0:2 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
14  2017-11-04 LZS POLONIA GOLINA 3:7 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
14  2017-11-04 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY ORZEŁ GRZEGORZEW 17:00
14  2017-11-04 POLANIN STRZAŁKOWO 1:5 GKS SOMPOLNO zobacz ›
14  2017-11-04 OLIMPIA KOŁO 0:0 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ zobacz ›
13  2017-11-25 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 0:1 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
13  ORZEŁ GRZEGORZEW GKS SOMPOLNO 17:00
13  KASZTELANIA BRUDZEW 2:0 CZARNI OSTROWITE zobacz ›
13  TULISIA TULISZKÓW 4:1 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY zobacz ›
13  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 7:1 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
13  PŁOMIEŃ NEKLA 2:2 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
13  BŁĘKITNI MˇKOLNO 1:1 OLIMPIA KOŁO zobacz ›
13  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 3:5 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›
12  2017-10-22 GKS WILKI WILCZYN 4:0 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ relacja ›
12  OLIMPIA KOŁO 4:0 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
12  KS WARTA EREMITA DOBRÓW 5:3 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
12  CZARNI OSTROWITE 2:2 PŁOMIEŃ NEKLA zobacz ›
12  LZS POLONIA GOLINA 1:2 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
12  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 2:5 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
12  GKS SOMPOLNO 4:6 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
12  POLANIN STRZAŁKOWO 3:4 ORZEŁ GRZEGORZEW zobacz ›
11  2017-10-15 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 2:1 CZARNI OSTROWITE relacja ›
11  TULISIA TULISZKÓW 3:0 ORZEŁ GRZEGORZEW zobacz ›
11  POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 1:2 GKS SOMPOLNO zobacz ›
11  KASZTELANIA BRUDZEW 2:0 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY zobacz ›
11  PŁOMIEŃ NEKLA 3:2 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
11  BŁĘKITNI MˇKOLNO 1:2 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
11  KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 2:9 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
11  OLIMPIA KOŁO 2:0 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›
10  2017-10-08 POLANIN STRZAŁKOWO 1:4 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
10  2017-10-07 LZS POLONIA GOLINA 0:3 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ relacja ›
10  ORZEŁ GRZEGORZEW 1:4 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
10  KS WARTA EREMITA DOBRÓW OLIMPIA KOŁO 17:00
10  GKS WILKI WILCZYN 5:0 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
10  CZARNI OSTROWITE 1:1 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
10  MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 0:1 PŁOMIEŃ NEKLA zobacz ›
10  GKS SOMPOLNO 0:5 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
2017-10-01 KASZTELANIA BRUDZEW 3:0 ORZEŁ GRZEGORZEW zobacz ›
2017-10-01 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 5:1 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY relacja ›
2017-10-01 KS WARTA EREMITA DOBRÓW 3:0 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›
2017-09-30 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 1:1 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
2017-09-30 PŁOMIEŃ NEKLA 1:2 GKS SOMPOLNO zobacz ›
2017-09-30 BŁĘKITNI MˇKOLNO 5:0 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
2017-09-30 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 1:2 CZARNI OSTROWITE zobacz ›
2017-09-30 OLIMPIA KOŁO 4:0 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
2017-09-24 CZARNI OSTROWITE 0:5 OLIMPIA KOŁO zobacz ›
2017-09-24 LZS POLONIA GOLINA 0:3 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
2017-09-24 GKS SOMPOLNO 1:0 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ relacja ›
2017-09-24 ORZEŁ GRZEGORZEW 3:1 PŁOMIEŃ NEKLA zobacz ›
2017-09-23 GKS WILKI WILCZYN 3:0 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
2017-09-23 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 1:3 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
2017-09-23 TULISIA TULISZKÓW 1:0 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
2017-09-23 POLANIN STRZAŁKOWO 1:2 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
2017-09-17 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 2:1 ORZEŁ GRZEGORZEW relacja ›
2017-09-16 BŁĘKITNI MˇKOLNO 1:0 GKS SOMPOLNO zobacz ›
2017-09-16 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 0:1 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY zobacz ›
2017-09-16 PŁOMIEŃ NEKLA 3:0 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
2017-09-16 OLIMPIA KOŁO 3:0 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
2017-09-16 KS WARTA EREMITA DOBRÓW 1:2 CZARNI OSTROWITE zobacz ›
2017-09-16 GKS WILKI WILCZYN 5:3 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›
KASZTELANIA BRUDZEW 1:2 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
2017-09-09 TULISIA TULISZKÓW 5:0 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ relacja ›
CZARNI OSTROWITE 0:0 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
LZS POLONIA GOLINA 1:1 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 1:6 OLIMPIA KOŁO zobacz ›
GKS SOMPOLNO 7:1 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
ORZEŁ GRZEGORZEW 1:2 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 5:2 PŁOMIEŃ NEKLA zobacz ›
POLANIN STRZAŁKOWO 0:4 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
2017-09-03 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 0:1 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
PŁOMIEŃ NEKLA 2:2 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
BŁĘKITNI MˇKOLNO 0:0 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 5:6 ORZEŁ GRZEGORZEW zobacz ›
OLIMPIA KOŁO 3:1 GKS SOMPOLNO zobacz ›
KS WARTA EREMITA DOBRÓW 0:0 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY zobacz ›
GKS WILKI WILCZYN 7:1 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
CZARNI OSTROWITE 3:1 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›
2017-08-27 GKS SOMPOLNO 5:1 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
2017-08-27 ORZEŁ GRZEGORZEW 2:2 OLIMPIA KOŁO zobacz ›
2017-08-27 KASZTELANIA BRUDZEW 3:1 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ zobacz ›
2017-08-27 POLANIN STRZAŁKOWO 0:2 PŁOMIEŃ NEKLA zobacz ›
2017-08-26 LZS POLONIA GOLINA 1:1 CZARNI OSTROWITE zobacz ›
2017-08-26 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 2:6 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
2017-08-26 TULISIA TULISZKÓW 3:2 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
2017-08-26 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 4:0 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
2017-08-20 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 0:2 PŁOMIEŃ NEKLA relacja ›
2017-08-20 KS WARTA EREMITA DOBRÓW 2:1 ORZEŁ GRZEGORZEW zobacz ›
2017-08-19 BŁĘKITNI MˇKOLNO 1:3 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
2017-08-19 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 1:7 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
2017-08-19 OLIMPIA KOŁO 2:2 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
2017-08-19 GKS WILKI WILCZYN 4:0 GKS SOMPOLNO zobacz ›
2017-08-19 CZARNI OSTROWITE 3:0 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY zobacz ›
2017-08-19 LZS POLONIA GOLINA 3:0 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›
2017-08-15 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 3:1 LZS POLONIA GOLINA zobacz ›
2017-08-15 GKS SOMPOLNO 2:0 CZARNI OSTROWITE zobacz ›
2017-08-15 ORZEŁ GRZEGORZEW 3:1 GKS WILKI WILCZYN zobacz ›
2017-08-15 TULISIA TULISZKÓW 0:1 KS WARTA EREMITA DOBRÓW zobacz ›
2017-08-15 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI OLIMPIA KOŁO 17:00
2017-08-15 KASZTELANIA BRUDZEW 1:1 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO zobacz ›
2017-08-15 PŁOMIEŃ NEKLA 3:0 BŁĘKITNI MˇKOLNO zobacz ›
2017-08-15 POLANIN STRZAŁKOWO 2:3 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ relacja ›
2017-08-12 BŁĘKITNI MˇKOLNO 1:3 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ relacja ›
2017-08-12 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO 0:3 PŁOMIEŃ NEKLA zobacz ›
2017-08-12 OLIMPIA KOŁO 0:0 KASZTELANIA BRUDZEW zobacz ›
2017-08-12 KS WARTA EREMITA DOBRÓW 1:4 POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI zobacz ›
2017-08-12 GKS WILKI WILCZYN 3:2 TULISIA TULISZKÓW zobacz ›
2017-08-12 CZARNI OSTROWITE 3:2 ORZEŁ GRZEGORZEW zobacz ›
2017-08-12 LZS POLONIA GOLINA 3:3 GKS SOMPOLNO zobacz ›
2017-08-12 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY 1:2 POLANIN STRZAŁKOWO zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-23 PIAST GRODZIEC 0:2 ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ relacja ›

Reklama

Ankiety

W której czę¶ci tabeli sezon zakończ± Zjednoczeni?

Ostatnie spotkanie

ZJEDNOCZENI RYCHWAŁKS WARTA EREMITA DOBRÓW
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 0:1 KS WARTA EREMITA DOBRÓW
2017-11-25, 12:00:00
     

Kalendarium

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

pi±tek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

¶roda

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Trampkarz młodszy
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 586, wczoraj: 548
ogółem: 1 306 428

statystyki szczegółowe

Kontakty