Zjednoczeni Rychwał - strona oficjalna

Strona klubowa

Wesprzyj Klub - KONTO BANKOWE

86 8530 0000 0800 0592 2000 0001

Najbliższe spotkanie

ZJEDNOCZENI RYCHWAŁPOLANIN STRZAŁKOWO
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ   POLANIN STRZAŁKOWO
2018-03-24, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
LZS POLONIA GOLINA - MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY
KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO - KASZTELANIA BRUDZEW
OLIMPIA KOŁO - POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI
KS WARTA EREMITA DOBRÓW - TULISIA TULISZKÓW
GKS WILKI WILCZYN - ORZEŁ GRZEGORZEW
CZARNI OSTROWITE - GKS SOMPOLNO
BŁĘKITNI MĄKOLNO - PŁOMIEŃ NEKLA
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ - POLANIN STRZAŁKOWO

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
ORZEŁ GRZEGORZEW 2:1 CZARNI OSTROWITE
POLONUS KAZIMIERZ BISKUPI 3:0 KS WARTA EREMITA DOBRÓW
PŁOMIEŃ NEKLA 1:2 KS SPARTA SKLEJKA ORZECHOWO
POLANIN STRZAŁKOWO 1:1 MLUKS STRAŻAK LICHEŃ STARY
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 5:0 BŁĘKITNI MĄKOLNO
GKS SOMPOLNO 1:3 LZS POLONIA GOLINA
TULISIA TULISZKÓW 1:0 GKS WILKI WILCZYN
OLIMPIA KOŁO 5:0 KASZTELANIA BRUDZEW

Wszyscy zawodnicy, występujący w Rychwale

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 L.p Imię i nazwisko  Rok urodzenia  Rok rejestracji
  1.  Zdzisław Jankowski  1943r.  1970r. 
  2.  Antoni Tyczka  1952r.  1970r.
  3.  Tadeusz Kmieć  1946r.  1970r.
  4.  Lech Brzęcki  1952r  1970r.
  5.  Zbigniew Skoczylas  1948r  1970r.
  6.  Marek Buchali  1953r.  1970r.
  7.  Jan Kaźmierczak  1952r.  1970r.
  8.  Jan Bocianowski  1951r.  1970r.
  9.  Stefan Zając  1953r.  1970r.
 10.  Henryk Pawlak  1952r.  1970r.
 11.  Roman Drewniacki  1956r.  1972r.
 12.  Andrzej Weber  1959r.  1971r.
 13.  Stanisław Niedzielski  1946r.  1971r.
 14.  Marek Irek Ratajczyk  1956r.  1971r.
 15.  Tadeusz Karczewski  1948r.  1972r.
 16.  Józef Stęmpin  1951r.  1972r.
 17.  Józef Walczak  1954r.  1972r.
 18.  Jarosław Maciejewski  1955r.  1972r.
 19.  Grzegorz Ratajczyk  1958r.  1972r.
 20.  Tadeusz Szczepaniak  1947r.  1972r.
 21.  Jan Leszek Weber  1956r.  1972r.
 22.  Jan Maciejewski  1957r.  1973r.
 23.  Roman Grygierski  1956r.  1973r.
 24.  Grzegorz Świątek  1953r.  1973r.
 25.  Ryszard Rzepka  1953r.  1973r.
 26.  Andrzej Rachubiński  1954r.  1973r.
 27.  Waldemar Dzierzgowski  1958r.  1973r.
 28.  Piotr Kużmiarski  1956r.  1974r.
 29.  Wojciech Augustyniak  1957r.  1974r.
 30.  Stanisław Szabelski  1957r.  1974r.
 31.  Bocianowski Tadeusz  1952r.  1970r.
 32.  Marian Weber  1959r.  1974r.
 33.  Bogusław Kubacki  1956r.  1974r.
 34.  Jan Lipiński  1957r.  1974r.
 35.  Janusz Dominiak  1959r.  1975r.
 36.  Włodzimierz Spyszkiewicz  1952r.  1975r.
 37.  Daniel Lisiak  1955r.  1975r.
 38.  Marek Macudziński  1953r.  1976r.
 39.  Roman Borowski  1958r.  1976r.
 40.  Marek Ratajczyk  1960r.  1976r.
 41.  Janusz Górecki  1957r.  1976r.
 42.  Andrzej Konieczka  1961r.  1976r.
 43.  Henryk Kubiak  1956r.  1976r.
 44.  Janusz Nowak  1960r.  1976r.
 45.  Wojciech Ratajczyk  1963r.  1977r.
 46.  Grzegorz Korpowski  1954r.  1977r.
 47.  Wojciech Kubisiak  1958r.  1977r.
 48.  Gabriel Zawieja  1960r.  1977r.
 49.  Ryszard Kołodziejczak  1951r.  1977r.
 50.  Margosz Tomasz  1962r.  1977r.
 51.  Jędzura Ryszard  1950r.  1977r.
 52.  Osajda Mariusz  1963r.  1977r.
 53.  Grzeszkiewicz Kazimierz  1961r.  1977r.
 54.  Jankowski Jarosław  1965r.  1977r.
 55.  Szwat Roman  1960r.  1977r.
 56.  Wojtynka Bogdan  1962r.  1977r.
 57.  Myśler Ryszard  1948r.  1977r.
 58.  Kurz Paweł  1957r.  1977r.
 59.  Pawlak Włodzimierz  1949r.  1977r.
 60.  Bernart Józef   1951r.  1977r.
 61.  Rzepczak Jan   1961r.  1977r.
 62.  Bangrowski Czesław   1962r.   1977r.
 63.  Bangrowski Piotr   1964r.  1977r.
 64.  Koziarski Antoni   1956r.  1977r.
 65.  Margosz Roman   1959r.  1977r.
 66.  Stasiak Paweł   1962r.  1977r.
 67.  Pawlak Marek   1963r.  1977r.
 68.  Starczewski Marek   1964r.  1977r.
 69.  Paprocki Stanisław   1956r.  1977r.
 70.  Larek Wojciech   1962r.  1977r.
 71.  Wawrzyniak Sławomir   1962r.  1977r.
 72.  Szcześniak Paweł   1962r.  1977r.
 73.  Pyrzyński Stanisław   1961r.  1977r.
 74.  Lisiecki Adam   1963r.  1977r.
 75.  Karolewski Roman   1962r.  1977r.
 76.  Kamiński Ireneusz   1959r.  1977r.
 77.  Konieczka Robert   1963r.   1977r.
 78.  Juszczak Paweł  1963r.   1977r.
 79.  Niedzielski Sławomir   1960r.   1978r.
 80. Dolasiński Leszek   1961r.   1978r.
 81.  Kulig Krzysztof   1960r.   1978r.
 82.  Drewniacki Andrzej   1960r.   1979r.
 83.  Szczap Krzysztof   1961r.   1979r.
 84.  Wiśniewski Tadeusz   1958r.   1979r.
 85.  Stasiak Piotr   1964r.   1979r.
 86.  Rosicki Jacek   1961r.   1979r.
 87.  Urbański Edward   1958r.   1980r.
 88.  Dzierzgowski Emil   1958r.   1981r.
 89.  Szczepanik Jerzy   1951r.   1981r.
 90.  Smorawski Piotr   1961r.   1981r.
 91.  Dzwoniarkiewicz Tadeusz   1959r.   1982r.
 92.  Kozioł Tomasz   1959r.   1982r.
 93.  Brojewski Bogdan   1954r.   1982r.
 94.  Wąchnicki Andrzej   1956r.   1982r.
 95.  Ślugaj Tomasz   1961r.   1982r.
 96.  Rzepczak Marek   1964r.   1983r.
 97.  Raźny Roman   1966r.   1983r.
 98.  Szwat Grzegorz   1964r.   1982r.
 99.  Janowski Marek   1966r.   1982r.
 100.  Urbaniak Jarosław   1967r.   1982r.
 101.  Dzwoniarkiewicz Andrzej   1963r.   1982r.
 102.  Chojnowski Mirosław   ---   1982r.
 103.  Majewski Tomasz   1964r.   1983r.
 104.  Nuszkiewicz Piotr   1965r.   1982r.
 105.  Staszewski Józef   1968r.   1982r.
 106.  Pietruszak Krzysztof   1971r.   1983r.
 107.  Kmieć Piotr   1968r.   1982r.
 108.  Wróbel Andrzej   1966r.   1982r.
 109.  Sypniewski Andrzej   1965r.   1982r.
 110.  Świerczyński Dariusz   1965r.   1982r.
 111.  Kowalczyk Krzysztof   1966r.   1982r.
 112.  Widera Marek   1969r.   1983r.
 113.  Kobielski Janusz   1961r.   1982r.
 114.  Szwat Gabriel   1966r.   1982r.
 115.  Lepczyński Jarosław   1965r.   1982r.
 116.      
 117.      
 118.      
 119.      
 120.      
 121.      
 122.      
 123.      
 124.      
 125.      
 126.      
 127.      
 128.      
 129.      
 130.      
 131.      
 132.      
 133.      
 134.      
 135.      
 136.      
 137.      
 138.      
 139.      
 140.      
 141.      
 142.      
 143.      
 144.      
 145.      
 146.      
 147.      
 148.      
 149.      
 150.      
 151.      
 152.      
 153.      
 154.      
 155.      
 156.      
 157.      
 158.      
 159.      
 160.      
 161.      
 162.      
 163.      
 164.      
 165.      
 166.      
 167.      
 168.      
 169.      
 170.      
 171.      
 172.      
 173.      
 174.      
 175.      
 176.      
 177.      
 178.      
 179.      
 180.      
 181.      
 182.      
 183.      
 184.      
 185.      
 186.      
 187.      
 188.      
 189.      
 190.      
 191.      
 192.      
 193.      
 194.      
 195.      
 196.      
 197.      
 198.      
 199.      
 200.      
 201.      
 202.      
 203.      
 204.      
 205.      
 206.      
 207.      
 208.      
 209.      
 210.      
 211.      
 212.      
 213.      
 214.      
 215.      
 216.      
 217.      
 218.      
 219.      
 220.      
 221.      
 222.      
 223.      
 224.      
 225.      
 226.      
 227.      
 228.      
 229.      
 230.      
 231.      
 232.      
 233.      
 234.      
 235.      
 236.      
 237.      
 238.      
 239.      
 240.      
 241.      
 242.      
 243.      
 244.      
 245.      
 246.      
 247.      
 248.      
 249.      
 250.      
 251.      
 252.      
 253.      
 254.      
 255.      
 256.      
 257.      
 258.      
 259.      
 260.      
 261.      
 262.      
 263.      
 264.      
 265.      
 266.      
 267.      
 268.      
 269.      
 270.      
 271.      
 272.      
 273.      
 274.      
 275.      
 276.      
 277.      
 278.      
 279.      
 280.      
 281.      
 282.      
 283.      
 284.      
 285.      
 286.      
 287.      
 288.      
 289.      
 290.      
 291.      
 292.      
 293.      
 294.      
 295.      
 296.      
 297.      
 298.      
 299.      
 300.      
 301.      
 302.      
 303.      
 304.      
 305.      
 306.      
 307.      
 308.      
 309.      
 310.      
 311.      
 312.      
 313.      
 314.      
 315.      
 316.      
 317.      
 318.      
 319.      
 320.      
 321.      
 322.      
 323.      
 324.      
 325.      
 326.      
 327.      
 328.      
 329.      
 330.      
 331.      
 332.      
 333.      
 334.      
 335.      
 336.      
 337.      
 338.      
 339.      
 340.      
 341.      
 342.      
 343.      
 344.      
 345.      
 346.      
 347.      
 348.      
 349.      
 350.      
 351.      
 352.      
 353.      
 354.      
 355.      
 356.      
 357.      
 358.      
 359.      
 360.      
 361.      
 362.      
 363.      
 364.      
 365.      
 366.      
 367.      
 368.      
 369.      
 370.      
 371.      
 372.      
 373.      
 374.      
 375.      
 376.      
 377.      
 378.      
 379.      
 380.      
 381.      
 382.      
 383.      
 384.      
 385.      
 386.      
 387.      
 388.      
 389.      
 390.      
 391.      
 392.      
 393.      
 394.      
 395.      
 396.      
 397.      
 398.      
 399.      
 400.      
 401.      
 402.      
 403.      
 404.      
 405.      
 406.      
 407.      
 408.      
 409.      
 410.      
 411.      
 412.      
 413.      
 414.      
 415.      
 416.      
 417.      
 418.      
 419.      
 420.      
 421.      
 422.      
 423.      
 424.      
 425.      
 426.      
 427.      
 428.      
 429.      
 430.      
 431.      
 432.      
 433.      
 434.      
 435.      
 436.      
 437.      
 438.      
 439.      
 440.      
 441.      
 442.      
 443.      
 444.      
 445.      
 446.      
 447.      
 448.      
 449.      
 450.      
 451.      
 452.      
 453.      
 454.      
 455.      
 456.      
 457.      
 458.      
 459.      
 460.      
       
       
       
       

        

Reklama

Ankiety

W której części tabeli sezon zakończą Zjednoczeni?

Ostatnie spotkanie

ZJEDNOCZENI RYCHWAŁKS WARTA EREMITA DOBRÓW
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 0:1 KS WARTA EREMITA DOBRÓW
2017-11-25, 12:00:00
     

Kalendarium

18

01-2018

czwartek

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Trampkarz młodszy
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 583, wczoraj: 548
ogółem: 1 306 425

statystyki szczegółowe

Kontakty