Zjednoczeni Rychwał - strona oficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

SKP II SłupcaZJEDNOCZENI RYCHWAŁ
SKP II Słupca   ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ
2014-11-02, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
Tulisia Tuliszków - GKS Lisewo
STRAŻAK Licheń Stary - ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ
SOKÓŁ II Kleczew - SKP II Słupca
ORLIK Miłosław - WARTA Rumin
Orły Huta Łukomska - WARTA Pyzdry
CZARNI Ostrowite - LMKS Czarni Brzeźno

Ostatnie spotkanie

ZJEDNOCZENI RYCHWAŁTulisia Tuliszków
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 2:1 Tulisia Tuliszków
2014-10-18, 15:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
ZJEDNOCZENI RYCHWAŁ 2:1 Tulisia Tuliszków
GKS Lisewo 2:3 CZARNI Ostrowite
WARTA Pyzdry 2:2 ORLIK Miłosław
SKP II Słupca 1:1 STRAŻAK Licheń Stary
LMKS Czarni Brzeźno 5:1 Orły Huta Łukomska
WARTA Rumin 1:6 SOKÓŁ II Kleczew

Zawodnicy reprezentujący RYCHWAŁ

lp

Nazwisko Imię

Data rejestracji

 

1

Jankowski Zdzisław - ur.1943

1970

 

2

Tyczka Antoni - ur. 1952

1970

 

3

Kmieć Tadeusz - ur. 1946

1970

 

4

Brzęcki Lech - ur. 1952

1970

 

5

Skoczylas Zbigniew - ur. 1948

1970

 

6

Buchali Marek - ur. 1953

1970

 

7

Kaźmierczak Jan - ur. 1952

1970

 

8

Bocianowski Jan ur.1951

1970

 

9

Zając Stefan - ur. 1953

1970

 

10

Bocianowski Tadeusz - ur. 1952

1970

 

11

Pawlak Henryk - ur. 1952

1970

 

12

Drewniacki Roman - ur.1956

1972

 

13

Weber Andrzej - ur. 1959

1971

 

14

Niedzielski Stanisław- ur. 1946

1971

 

15

Ratajczyk Irek Marek - ur. 1956

1971

 

16

Karczewski Tadeusz - ur. 1948

1972

 

17

Stęmpin Józef - ur. 1951

1972

 

18

Walczak Józef - ur. 1954

1972

 

19

Maciejewski Jarosław - ur. 1955

1972

 

20

Ratajczyk Grzegorz - ur. 1958

1972

 

21

Szczepaniak Tadeusz - ur. 1947

1972

 

22

Weber Leszek Jan ur 1956

1972

 

23

Maciejewski Jan - ur. 1957

1973

 

24

Grygierski Roman – ur.1956

1973

 

25

Świątek Grzegorz - ur. 1953

1973

 

26

Rzepka Ryszard - ur. 1953

1973

 

27

Rachubiński Andrzej - ur. 1954

1973

 

28

Dzierzgowski Waldemar - ur. 1958

1973

 

29

Kuźmiarski Piotr - ur. 1956

1974

 

30

Augustyniak Wojciech - ur. 1957

1974

 

31

Szabelski Stanisław - ur. 1957

1974

 

32

Weber Marian - ur. 1959

1974

 

33

Kubacki Bogusław - ur. 1956

1974

 

34

Lipiński Jan - ur. 1957

1974

 

35

Dominiak Janusz - ur. 1959

1975

 

36

Spyszkiewicz Włodzimierz - ur. 1952

1975

 

37

Lisiak Daniel - ur. 1955

1975

 

38

Macudziński Marek ur 1953

1976

 

39

Borowski Roman - ur. 1958

1976

 

40

Ratajczyk Marek - ur. 1960

1976

 

41

Górecki Janusz ur 1957

1976

 

42

Konieczka Andrzej - ur.1961

1976

 

43

Kubiak  Henryk 1956

1976

 

44

Nowak Janusz - ur. 1960

1976

 

45

Ratajczyk Wojciech - ur. 1963

1977

 

46

Koprowski Grzegorz - ur. 1954

1977

 

47

Kubasiak Wojciech - ur. 1958

1977

 

48

Zawieja Gabriel - ur. 1960

1977

 

49

Kołodziejczyk Ryszard - ur. 1951

1977

 

50

Margosz Tomasz ur.1962

1977

 

51

Jędzura Ryszard - ur.1950

1977

 

52

Osajda Mariusz - ur. 1963

1977

 

53

Grzeszkiewicz Kazimierz - ur. 1961

1977

 

54

Jankowski Jarosław - ur. 1965

1977

 

55

Szwat Roman - ur. 1960

1977

 

56

Wojtynka Bogdan - ur. 1962

1977

 

57

Myśler Ryszard - ur. 1948

1977

 

58

Kurz Paweł - ur. 1957

1977

 

59

Pawlak Włodzimierz - ur. 1949

1977

 

60

Bernart Józef - ur. 1951

1977

 

61

Rzepczak Jan - ur. 1961

1977

 

62

Bangrowski Czesław - ur.1962

1977

 

63

Bangrowski Piotr - ur.1964

1977

 

64

Koziarski Antoni - ur. 1956

1977

 

65

Margosz Roman ur.1959

1977

 

66

Stasiak Paweł - ur.1962

1977

 

67

Pawlak Marek 1963

1977

 

68

Starczewski Marek ur. 1964

1977

 

69

Paprocki Stanisław 1956

1977

 

70

Larek Wojciech - ur. 1962

1977

 

71

Wawrzyniak Sławomir - ur. 1962

1977

 

72

Szcześniak Paweł ur. 1962

1977

 

73

Pyrzyński Stanisław ur.1961

1977

 

74

Lisiecki Adam ur.1963

1977

 

75

Karolewski Roman 1962

1977

 

76

Kamiński Ireneusz 1959

1977

 

77

Konieczka Robert ur. 1963

1977

 

78

Juszczak Paweł 1963

1977

 

79

Niedzielski Sławomir - ur. 1960

1978

 

80

Dolasiński Leszek ur. 1961

1978

 

81

Kulig Krzysztof - ur. 1960

1978

 

82

Drewniacki Andrzej - ur. 1960

1979

 

83

Szczap Krzysztof 1961

1979

 

84

Wiśniewski Tadeusz - ur. 1958

1979

 

85

Stasiak Piotr 1964

1979

 

86

Rosicki Jacek -ur. 1961

1979

 

87

Urbański Edward - ur. 1958

1980

 

88

Dzierzgowski Emil - ur. 1958

1981

 

89

Szczepanik Jerzy - ur. 1951

1981

 

90

Smorawski Piotr - ur. 1961

1981

 

91

Dzwoniarkiewicz Tadeusz - ur. 1959

1982

 

92

Kozioł Tomasz - ur. 1959

1982

 

93

Brojewski Bogdan 1954

1982

 

94

Wąchnicki Andrzej - ur. 1956

 

 

95

Ślugaj Tomasz ur.1961

1982

 

96

Rzepczak Marek ur.1964

1983

 

97

Raźny Roman ur.1966

1983

 

98

Szwat Grzegorz - ur. 1964

1982

 

99

Janowski Marek ur.1966

1982

 

100

Urbaniak Jarosław - ur. 1967

1982

 

101

Dzwoniarkiewicz Andrzej - ur. 1963

1982

 

102

Chojnowski Mirosław

1982

 

 

 

 

lp

Nazwisko Imię

Data rejestracji

 

103

Majewski Tomasz - ur. 1964

1983

 

104

Nuszkiewicz Piotr - ur. 1965

1982

 

105

Staszewski Józef - ur. 1968

1982

 

106

Pietruszak Krzysztof - ur. 1971

1983

 

107

Kmieć Piotr - ur. 1968

1982

 

108

Wróbel Andrzej - ur. 1966

1982

 

109

Sypniewski Andrzej - ur. 1965

1982

 

110

Świerczyński Dariusz - ur. 1965

1982

 

111

Kowalczyk Krzysztof - ur. 1966

1982

 

112

Widera Marek ur.1969

1983

 

113

Kobielski Janusz - ur. 1961

1982

 

114

Szwat Gabriel - ur. 1966

1982

 

115

Lepczyński Jarosław - ur. 1965

1982

 

116

Skoczylas Włodzimierz - ur. 1974

1984

 

117

Tomasik Ireneusz - ur. 1971

1984

 

118

Jankowski Andrzej - ur. 1973

1984

 

119

Zieliński Jarosław - ur. 1971

1984

 

120

Dryjer Jacek - ur. 1966

1983

 

121

Rzepczak Henryk - ur. 1965

1983

 

122

Rzepczak Ryszard - ur. 1967

1983

 

123

Rzepczak Józef - ur. 1968

1983

 

124

Trojanowski Karol - ur. 1971

1983

 

125

Tomaszewski Krzysztof - ur. 1962

1983

 

126

Szymczak Marian - ur. 1965

1983

 

127

Siwek Andrzej - ur. 1960

1983

 

128

Zalent Jarosław - ur. 1970

1983

 

129

Kmieć Arkadiusz - ur. 1968

1983

 

130

Zimny Zenon - ur. 1959

1984

 

131

Tomczyk Robert ur.1971

1983

 

132

Małolepszy Wojciech - ur. 1962

1983

 

133

Świerczynski Andrzej - ur. 1961

1984

 

134

Stanisławski Dariusz - ur. 1971

1984

 

135

Augustyniak Daniel - ur. 1973

1984

 

136

Rzepczak Wiesław - ur. 1973

1984

 

137

Libertowski Jan - ur. 1971

1984

 

138

Dudek Radosław - ur. 1972

1984

 

139

Jedrowski Marek - ur. 1969

1984

 

140

Mróz Tomasz - ur. 1971

1984

 

141

Libertowski Wojciech - ur. 1970

1984

 

142

Urbaniak Waldemar - ur. 1972

1984

 

143

Ligocki Dariusz - ur. 1967

1984

 

144

Staszak Paweł - ur. 1964

1984

 

145

Chmielarski Paweł - ur. 1970

1985

 

146

Śmigielski Andrzej - ur. 1977

1984

 

147

Czerniejewski Zbigniew - ur. 1970

1985

 

148

Budziński Zdzisław - ur. 1968

1985

 

149

Gołza Błażej - ur. 1972

1985

 

150

Nowakowski Andrzej ur.1967

1982

 

151

Wiśniewski Ryszard – ur. 1960

1988

 

152

Kozubek Jan - ur. 1954

1985

 

153

Kamiński Artur - ur. 1967

1993

 

154

Stanisławski Waldemar ur 1969

1983

 

155

Glanc Andrzej ur.1974

1986

 

156

Wawrzyniak Marek ur 1971

1984

 

157

Filipiak Mariusz ur.1975

1989

 

158

Miszczak Dariusz ur.1975

1989

 

159

Dykta Andrzej ur.1973

1985

 

160

Dryjer Jarosław ur 1967

1985

 

161

Boncler Paweł ur.1974

1986

 

162

Balcerzak Waldemar ur.1968

1986

 

163

Nowakowski Tadeusz ur.1972

1986

 

164

Kwieciński Piotr ur.1969

1984

 

165

Kubiak Jerzy ur.1967

1987

 

166

Żabierek Jerzy ur.1969

1986

 

167

Drzewiecki Daniel ur.1973

1986

 

168

Jezierski Zbigniew ur.1974

1987

 

169

Pawłowski Piotr ur.1973

1986

 

170

Stawski Mariusz ur.1969

1988

 

171

Bąk Tomasz ur.1978

1989

 

172

Janiak Dariusz ur.1975

1989

 

173

Cegielski Robert ur.1978

1989

 

174

Szambelan Sławomir ur.1971

1988

 

175

Chwaciński Robert ur.1969

1988

 

176

Woźniak Sławomir ur 1977

1989

 

177

Świątek Mariusz ur 1973

1986

 

178

Gębicki Igor ur.1976

1989

 

179

Kałużny Błażej ur 1975

1989

 

180

Wasiewicz Dariusz ur.1972

1984

 

181

Woźniak Dariusz ur.1973

1986

 

182

Zacharek jan ur.1969

1985

 

183

Jackowski Krzysztof ur.1973

1986

 

184

Ślugaj Jarosław ur.1969

1984

 

185

Marciniak Piotr ur.1976

1989

 

186

Smelczyński Mariusz ur.1973

1989

 

187

Śniegowski Maciej ur.1971

1987

 

188

Stanisławski Dariusz ur.1971

1983

 

189

Rozmuk Andrzej ur.1969

1986

 

190

Nowak Grzegorz ur.1972

1984

 

191

Barski Jarosław ur.1972

1985

 

192

Jezierski Waldemar ur.1972

1986

 

193

Paczesny Norbert ur.1975

1986

 

194

Andrzejewski Piotr ur.1972

1985

 

195

Pinciak Marek ur.1966

1989

 

196

Kubiak Dariusz ur.1975

1987

 

197

Szambelan Krzysztof ur.1966

1988

 

198

Czerniejewski Bogdan ur.1971

1985

 

199

Dryjer Karol ur.1976

1989

 

200

Kałużny Błażej ur 1975

1986

 

201

Rybarczyk Tomasz ur.1976

1989

 

202

Woźniak Krzysztof ur.1971

1987

 

203

Linartowski Bolesław

1987

 

204

Kmita Zbigniew

1987

 

205

Dębowski Grzegorz

1987

             

 

lp

Nazwisko Imię

Data rejestracji

206

Połatyński Krzysztof ur.1971

1984

207

Żelek Paweł ur.1971

1984

208

Bartczak Wojciech ur.1968

1984

209

Lepczyński Sylwester ur.1971

1984

210

Jagodziński Sebastian ur.1974

1986

211

Głąb Roman ur.1973

1986

212

Glanc Arkadiusz ur.1972

1986

213

Kasprzak Jarosław ur.1973

1986

214

Soszyński Andrzej ur.1961

1990

215

Krawiec Arkadiusz ur.1975

1990

216

Nowiszewski Maciej ur.1976

1989

217

Reśkiewicz Wiesław ur.1967

1990

218

Sobczak Piotr ur.1976

1989

219

Gołza Paweł ur.1975

1990

220

Leczyk Jarosław ur.1975

1989

221

Piekarski Mariusz ur.1977

1992

222

Wiśniewski Zdzisław ur.1965

1983

223

Piotrowski Mariusz ur.1976

1992

224

Markiewicz Grzegorz ur.1986

1992

225

Ejkiewicz Mirosław ur.1975

1990

226

Górecki Krzysztof ur.1968

1991

227

Zimecki Krzysztof ur.1973

1990

228

Matczak Rafał ur.1977

1992

229

Kwieciński Grzegorz ur.1960

1993

230

Osajda Zbigniew ur.1974

1989

231

Kuźniacki Patryk ur.1979

1994

232

Kozanecki Przemysław ur.1978

1992

233

Wróbel Andrzej ur.1968

1993

234

Bartczak Wojciech ur.1968

1990

235

Dykiel Jarosław ur.1968

1994

236

Stachurski Mariusz ur.1979

1992

237

Nowak Łukasz ur.1978

1992

238

Głąb Michał ur.1976

1992

239

Jagodziński Norbert ur.1978

1992

240

Jagodziński Zbigniew ur.1978

1992

241

Strzykała Sławomir ur.1977

1989

242

Naworski Marcin ur.1979

1995

243

Chyb Radosław ur.1979

1995

244

Żynda Tomasz ur.1977

1995

245

Piasecki Piotr ur.1979

1994

246

Konieczka Przemysław ur.1983

1993

247

Wieczorkiewicz Tomasz ur.1979

1994

248

Gromada Radosław ur.1977

1995

249

Libertowki Andrzej ur.1977

1994

250

Dykiel Mariusz ur.1976

1993

251

Jańczak Radosław ur.1978

1992

252

Juszczak Mariusz ur.1979

1994

253

Bartczak Michał ur.1981

1994

254

Skoneczny Mirosław ur.1980

1994

255

Woźniak Krzysztof ur.1980

1994

256

Kubiak Konrad ur.1981

1994

257

Głąb Robert ur.1980

1994

258

Miętkiewicz Karol ur.1977

1994

259

Kałużny Robert ur.1980

1994

260

Bartczak Tomasz ur.1979

1994

261

Błażejewski Arkadiusz ur.1975

1994

262

Nalewski Marcin ur.1976

1994

263

Skoneczny Krzysztof ur.1981

1995

264

Kozanecki Sławomir ur.1978

1995

265

Błaszczyk Tomasz ur.1980

1995

266

Zabadeusz Zbigniew ur. 1981

1996

267

Wawrzyniak Piotr ur.1980

1996

268

Wesołowski Piotr ur.1981

1996

269

Naworski Piotr ur.1980

1996

270

Błaszczyk Zbigniew ur.1981

1994

271

Walczak Robert ur.1979

1994

272

Woźniak Przemysław ur.1975

1994

273

Komicz Paweł ur. 1979

1995

274

Nalewski Arkadiusz ur.1974

1995

275

Nowakowski Krystian ur.1979

1995

276

Kałużny Dawid ur.1984

1997

277

Dominiak Dawid ur.1983

1997

278

Szymczak Tomasz ur.1983

1997

279

Grochowski Marcin ur.1983

1997

280

Chojnowski Piotr ur.1982

1997

281

Wojciechowski Tomasz ur.1983

1997

282

Kubacki Robert ur.1984

1997

283

Nawrocki Łukasz ur.1982

1997

284

Andrzejewski Łukasz ur. 1981

1996

285

Jędro Daniel ur.1981

1997

286

Balcerzak Tomasz ur.1983

1997

287

Kaszuba Czesław ur.1970

1998

288

Jakubowski Krzysztof ur.1975

1998

289

Obarski Remigiusz ur.1977

1998

290

Wieczorkiewicz Damian ur.1983

1998

291

Maciaszek Włodzimierz ur.1974

1999

292

Tomaszkiewicz Arkadiusz ur.1981

1999

293

Grzelak Jacek ur.1971

1999

294

Naworski Przemysław ur.1984

1999

295

Majewski Mateusz ur.1986

1999

296

Torczyński Tomasz ur.1985

1999

297

Gręda Łukasz ur.1982

1999

298

Wrzosiński Andrzej ur.1986

1999

299

Radecki Przemysław ur.1986

1999

300

Wiksleban Dawid ur.1984

1999

301

Witkowski Damian ur.1984

1999

302

Bącler Damian ur.1984

1999

303

Janowski Maciej ur.1985

1999

304

Karolak Mateusz ur.1985

1999

305

Majcherski Damian ur.1987

1999

 

lp

Nazwisko Imię

Data rejestracji

306

Poliński Łukasz ur.1983

1999

307

Poliński Janusz ur.1985

1999

308

Radecki Kamil ur.1987

1999

309

Leśny Jacek ur.1985

1999

310

Kwiatkowski Krzysztof ur.1985

1999

311

Ratajczak Zbigniew ur.1985

1999

312

Dykta Łukasz ur.1985

1999

313

Bekała Artur ur.1986

1999

314

Kozanecki Dawid ur.1986

1999

315

Nowakowski Adam ur.1986

1999

316

Trojanowski Tomasz ur.1986

1999

317

Kaźmierczka Marcin ur.1985

1999

318

Kaczmarek Grzegorz ur.1985

1999

319

Janiak Krzysztof ur.1985

1999

320

Chmielarski Kamil ur.1985

1999

321

Borowski Michał ur.1985

1999

322

Woźniak Krzysztof ur.1985

1999

323

Król Zbigniew ur.1985

1999

324

Jackowski Łukasz ur.1984

1999

325

Rzepka Krzysztof ur.1985

1999

326

Tołoczko Przemysław ur.1986

1999

327

Wejman Adam ur.1986

1999

328

Antczak Kamil ur.1986

1999

329

Kopka Łukasz ur.1986

1999

330

Bartczak Łukasz ur.1987

1999

331

Droździewicz Sebastian ur.1973

2000

332

Lorent Marcin ur.1986

2000

333

Sikorski Przemysław ur.1983

2000

334

Kołodziej Krzysztof ur.1983

2000

335

Kałużny Arkadiusz ur.1985

2000

336

Celmer Damian ur.1984

2000

337

Socha Tomasz ur.1983

2000

338

Jaszczak Łukasz ur.1981

2000

339

Pięciak Łukasz ur.1983

2000

340

Szczepaniak Mariusz ur.1983

2000

341

Pieczątkiewicz Marcin ur.1983

2000

342

Tutak Grzegorz ur.1985

2000

343

Karmowski Dawid ur.1985

2000

344

Lisik Rafał ur.1973

2001

345

Jaskólski Krzysztof ur.1969

2001

346

Grześkowiak Tomasz ur.1983

2001

347

Zieliński Dariusz ur.1985

2001

348

Kubiszewski Krzysztof ur.1979

2001

349

Pieczątkiewicz Marcin ur.1983

2001

350

Grzeszczak Łukasz ur.1983

2001

351

Broniszewski Adam ur.1984

2001

352

Galor Wojciech ur.1984

2001

353

Markowski Robert ur.1977

2002

354

Klimkowicz Patryk ur.1986

2002

355

Kozanecki Piotr ur.1987

2002

356

Szczesiak Ariel ur.1987

2002

357

Pieszak Damian ur.1987

2002

358

Głaczyński Łukasz ur.1987

2002

359

Kopczyński Artur ur.1984

2002

360

Derbich Łukasz ur.1983

2003

361

Lenart Robert ur.1978

2003

362

Lenart Radosław ur.1978

2003

363

Kotoński Łukasz ur.1986

2003

364

Durkiewicz Przemysław

2000

365

Pietrzkiewicz Arkadiusz ur.1973

2003

366

Okoński Zbigniew ur.1969

2004

367

Delwo Adam ur.1975

2004

368

Marzyński Arkadiusz

2004

369

Banaszak Bartłomiej ur.1979

2004

370

Sawicki Daniel ur.1984

2004

371

Grześkowiak Robert ur.1985

2004

372

Jankowski Bartosz ur.1985

2004

373

Kwieciński Łukasz ur.1985

2004

374

Pawlak Przemysław ur.1980

2004

375

Gadomski Marcin ur.1978

2005

376

Sypuła Maciej ur.1985

2005

377

Kaźmierczak Michał ur.1985

2005

378

Olek Miłosz

2005

379

Piekarski Błażej ur.1980

2005

380

Zaremba Krzysztof ur.1985

2005

381

Drozdek …..

2005

382

Kupiński Paweł ur.1976

2005

383

Andrzejczak Krystian ur.1982

2006

384

Nowakowski Damian ur.1986

2006

385

Chojnacki Paweł ur.1986

2006

386

Burzyński Damian ur.1987

2006

387

Balcerzak Michał ur.1986

2006

388

Maciński Rafał ur.1985

2006

389

Adamek Kamil ur.1986

2006

390

Tatusiak Damian ur.1987

2006

391

Kiełbik Karol ur.1982

2006

392

Bednarek Zbigniew ur.1971

2006

393

Kraszkiewicz Konrad ur.1989

2006

394

Kubyszek Kamil

2006

395

Zając Przemysław

2006

396

Pawlaczyk Maciej ur.1981

2007

397

Szczot…

2007

398

Pyrzyński Michał

 

399

Pyrzyński Tomasz

 

400

Wojciechowski Radosław ur.1980

2000

401

Bryzgalski Paweł ur.1983

2007

402

Weber Wiktor ur.1986

2007

403

Grabowski Łukasz

2007

404

Pawlak Tomasz ur.1988

2006

405

Eszrych Kamil ur.1986

2008

406

Kowalczyk Robert ur.1989

2005

407

Cegielski Łukasz ur.1989

2005

408

Marcinkowski Paweł ur.1989

2005

409

Kałużny Konrad ur.1990

2005

410

Krucki Artur ur.1990

2005

411

Krzyżanowski Michał ur.1990

 

412

Krzyżanowski Zbigniew ur.1988

2004

413

Kopka Krystian ur.1991

2005

414

Lorent Adam ur.1991

2005

415

Doliński Arkadiusz ur.1991

2005

416

Dominiak Piotr ur.1991

2005

417

Durkiewicz Sławomir ur.1991

2005

418

Helt Mariusz ur.1991

2006

419

Jankowski Dawid ur.1992

2005

420

Przystański Dominik ur. 1992

2007

421

Grzeszczak Maciej ur.1984

2007

422

Janikowski Bartosz ur. 1985

2007

423

Janiszyn Paweł ur.1991

2007

424

Krzyżanowski Zbigniew ur.1988

2007

425

Kupczak Seweryn ur. 1983

2007

426

Latański Mateusz ur. 1990

2004

427

Lewandowski Przemysław ur. 1981

2007

428

Markowski Kamil ur.1988

2007

429

Osajda Rafał ur. 1990

2007

430

Perliński Łukasz ur. 1979

2007

431

Podziński Błażej ur. 1988

2007

432

Rudczak Mariusz ur.1980

2007

433

Tylak Damian ur. 1988

2007

434

Wajda Tomasz ur. 1990

2004

435

Walczak Przemysław ur. 1983

2007

436

Wejman Piotr ur. 1983

2007

437

Witek Tomasz ur.1973

2006

438

Godlewski Andrzej ur. 1990

2007

439

Sawa Dawid ur. 1990

2007

440

Sztamler Łukasz ur.1990

2007

441

Dutkiewicz Konrad ur. 1985

2002

442

Sypuła Michał ur. 1988

2007

 

 

 

 

Lewandowski Stanisław

1993

 

Naworski Jan

 

 

Pawlak Grzegorz

 

 

Maciej Banaszak

 

 

Maciej Rybicki

 

 

Tomasz Szopa

 

 

Marcin Pujan

 

 

Mariusz Galor

 

 

Sławomir Śmigielski

 

 

Andrzej Kaszuba

 

 

Przemysław Woźniak

 

 

Patryk Klimkowicz

 

 

Mariusz Urbaniak

 

 

Przemysław Klimkowicz

 

Buttony

Reklama

Kalendarium

26

10-2014

niedziela

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

29

10-2014

środa

30

10-2014

czwartek

31

10-2014

piątek

Statystyki drużyny

Losowa galeria

SENIOR: ZJEDNOCZENI - KŁODAWA 2013
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 19, wczoraj: 473
ogółem: 811 182

statystyki szczegółowe

Kontakty

JUNIOR STARSZY